Nové kurzy – začni cvičit

Krav Maga jako sebeobranný systém

CIA, DEA, francouzská GIGN, policejní SWAT oddíly v USA, Švédsku a Dánsku, speciální jednotky různých armád světa a především Izraelská armáda – to je seznam referencí nejúčinnějšího sebeobranného a taktického systému na světě.

Izrael, místo vzniku tohoto systému, je územím, které je v podstatě v permanentní válce. Základní vojenská služba je pro muže i pro ženy stejná – trvá tři roky. Zvládání sebeobrany a taktiky boje je nezbytnou nutností. Dokonce už ve školce se děti učí základy sebeobrany.

Proto je Krav Maga tak účinná.

Proč muži trénují Krav Maga

Muži vždy lovili a byli válečníky, což na podvědomé úrovni zůstalo do dnešních dob stejné. Muži obvykle stále chtějí být těmi, kdo svou rodinu ochrání.

Krav Magu jako sebeobranný systém může trénovat téměř každý a v jakémkoliv věku. Základy Krav Magy jsou zaměřené především na fyzickou přípravu a pochopení základních prvků a technik. A záleží na každém, jak hodně se bude chtít zdokonalit.
O kvalitách samotného systému Krav Maga není třeba pochybovat, funguje, je velmi účinný a pomůže vám se chránit.

Jak na tom jsi?

Známý citát „chceš li mír, připravuj se na válku“ nepřímo vyjadřuje, že pokud budete mít lepší fyzickou kondici, pokud budete sebevědomí a připravení se bránit, pravděpodobně tím výrazně eliminujete riziko napadení sebe i blízkých. Trénovaný člověk je schopný dopředu vyhodnotit možnou rizikovou situaci a vyhnout se jí. A pokud už dojde k napadení, pak je schopen se účinně bránit.

Krav Maga pro lepší kondici a postavu

Příjemným vedlejším účinkem trénování Krav Magy je výrazný nárůst fyzické kondice a s ní zpevnění postavy. Dochází k vytvarování základních svalových skupin, nárůstu svalové hmoty (v závislosti na stravě a typu postavy) a k vyrovnání postavy.

Krav Maga pro zdraví

Trénink Krav Magy zlepšuje kardiovaskulární systém člověka, odbourává stres a snižuje agresivitu. Díky pravidelnému prokrvování celého těla se zlepšuje metabolismus a odbourávají se nadbytečné cukry a tuky.

Krav Maga a noví přátelé

V Krav Maga Global, jehož je náš oddíl součástí, získáš mnoho nových přátel a to jak v oddíle v Ostravě, tak i v rámci celosvětové organizace.

Co k tréninku potřebuješ

Obuv na sportovní tatami (jedná se o podlahu typu judo žíněnky roztažené po celé ploše tělocvičny), nebo můžeš cvičit boso.

Na sebe triko a dlouhé kalhoty.

Pokud se rozhodneš trénovat dlouhodobě, tak budeš potřebovat kvalitní suspenzor. Můžeš ho mít včetně dalších bonusů zdarma, pokud máš předplaceno cvičení na celý rok. Více informací je v ceníku pro dospělé.

Koho u nás nechceme

Pokud nemáš čistý trestní rejstřík a jednalo se o násilný trestný čin, pak tě u nás necheme a trénovat s námi nebudeš.

Také tě u nás nechceme, pokud máš extrémnímí pravicové názory.

Nechceme u nás nikoho, kdo má násilnické sklony, nebo je členem některého z fan klubů, které se projevují častými rvačkami.

Vyhrazujeme si právo kohokoliv poslat pryč. Cvičíme, abychom se uměli bránit, ne napadat. 

Chceš cvičit?

Koukni, jestli je pro tebe volný vhodný kurz.

..............