Koronapauza podzim

Přátelé, studenti, rodiče, všechny nás mrzí COVIDové odstavení tréninků a snažně vyhlížíme konec. Cítíme jako naši povinnost řešit otázku „Co dál?“…

Než budou podmínky tak příznivé, abychom se mohli vrátit zpět k tréninkům, cítíme jako povinnost vás o aktuální situaci informovat.

KORONAPAUZA PODZIM

Přátelé, studenti, rodiče, všechny nás mrzí COVIDové odstavení tréninků a snažně vyhlížíme konec. Cítíme jako naši povinnost řešit otázku „Co dál?“…

Než budou podmínky tak příznivé, abychom se mohli vrátit zpět k tréninků, cítíme jako povinnost vás o aktuální sitiaci informovat.

Krav Maga – děti a mládež

Aktuálně jsme v době, kdy u nás druhá vlna řádí ve velkém a nikdo nezná odpověď na otázku, kdy opatření pominou… 

Jak to bude s přerušenými tréninky? Co semináře? Budou i na podzim náhrady? Tyto a další informace uvádíme níže. 

Podzimní Koronapauza tréninků dětí a mládeže

Od pátku 9. října došlo k dalšímu omezení, které naše tělocvičny uzavřelo a my tak přerušili tréninkovou činnost. Přístup a následné narůstání závažnosti přijatých opatření opět paralyzuje celou společnost.

I tentokrát podnítil COVID otázky vzešlé z nejistoty. „Co teď? Jak dál? Už zase? A do kdy to potrvá? Budete s výpadkem hledat opět nějaká řešení?“… Opět je postižena celá řada sektorů a nám lidem nezbývá nic jiného, než zatnout zuby a společně to ustát.

Kredit

Zvažovali jsme, jakou variantu náhrad zvolit a rozhodli jsme se Vám tentokrát poskytnout větší rozmanitost volby. Výsledkem je zavedení kreditu.

S kreditem nyní získáváte možnost namixovat si varianty tak, jak uznáte za vhodné.

3 + 1 varianty náhrad

Po předešlé korona-vlně byla náhrada vedena formou celodenní akce, ať už v „Pevnosti“, na výletě, nebo za nepřízně počasí v tělocvičně. Zároveň jsme účastníkům akce předali naše nová levhartí trička. Akce byly dětmi přijaty velice pozitivně a každá tak byla unikátním zážitkem. Rozhodli jsme se tedy, že tuto první variantu zachováme.

Druhou variantou, pro kterou jsme se rozhodli, je náhrada formou semináře (např. Pizza Night, Mikuláš, aj. ).

Třetí variantou náhrad je převod kreditu za zameškané tréninky do dalšího období. O tento kredit si můžete ponížit kroužkovné.

Ve čtvrté variantě se dobrovolně rozhodnete, že nebudete vyžadovat ani jednu z výše uvedených variant a kredit tak věnujete na naši podporuza což vám budeme nesmírně vděční.

Náhrada zameškaných tréninků

Varianty:

1.

Víkendová akce
po skončení vládních opatření

2.

Seminář (pizza night, mikuláš, aj.)
PO SKONČENÍ VLÁDNÍCH OPATŘENÍ

3.

kredit za zameškané tréninky posuneme na další období

4.

podpoříte kmtt
a kredit darujete

Výběr variant zde

Výše kreditu

Z kurzovného placeného za období září – leden v částce 2 500 Kč pro tréninky 1x týdně, nebo 4 000 Kč pro tréninky 2x týdně byl měsíc září standardně odcvičen. 

Na další období tak získáváte možnost využití kreditu ve výši 2 000 Kč pro zahájené tréninky 1x týdně a 3 200 Kč pro zahájené tréninky 2x týdně. 

Jakmile se tréninky opět rozjedou, budete si kredit moci odečíst od další platby nebo započíst na námi plánované víkendové akce/semináře pro děti (Mikuláš, Pizza Night aj.).

Poznámka: Pokud začneme cvičit ještě v tomto pololetí (například od ledna), bude samozřejmě výše kreditu poměrově upravena.

Vyplňte za každé dítě

Obnovení pravidelných krav maga tréniků

S poklesem epidemie a následným rozvolněním opatření vás budeme o obnovení tréninků obratem informovat.

Držte se. Těšíme se na Vás :)

Obnovení pravidelných krav maga tréniků

S poklesem epidemie a následným rozvolněním opatření vás budeme o obnovení tréninků obratem informovat.

Držte se. Těšíme se na Vás :)

zeptejte se…

V hlavě vám stále znějí otázky? Neostýchejte se, zavolejte, pošlete mail, nebo napište