Nové kurzy – začni cvičit

Krav Maga jako sebeobranný systém

CIA, DEA, francouzská GIGN, policejní SWAT oddíly v USA, Švédsku a Dánsku, speciální jednotky různých armád světa a především Izraelská armáda – to je seznam referencí nejúčinnějšího sebeobranného a taktického systému na světě.

Izrael, místo vzniku tohoto systému, je územím, které je v podstatě v permanentní válce. Základní vojenská služba je pro muže i pro ženy stejná – trvá tři roky. Zvládání sebeobrany a taktiky boje je nezbytnou nutností. Dokonce už ve školce se děti učí základy sebeobrany.

Proto je Krav Maga tak účinná.

Proč muži trénují Krav Maga

Muži vždy lovili a byli válečníky, což na podvědomé úrovni zůstalo do dnešních dob stejné. Muži obvykle stále chtějí být těmi, kdo svou rodinu ochrání.

Krav Magu jako sebeobranný systém může trénovat téměř každý a v jakémkoliv věku. Základy Krav Magy jsou zaměřené především na fyzickou přípravu a pochopení základních prvků a technik. A záleží na každém, jak hodně se bude chtít zdokonalit.
O kvalitách samotného systému Krav Maga není třeba pochybovat, funguje, je velmi účinný a pomůže vám se chránit.

Jak na tom jsi?

Známý citát „chceš li mír, připravuj se na válku“ nepřímo vyjadřuje, že pokud budete mít lepší fyzickou kondici, pokud budete sebevědomí a připravení se bránit, pravděpodobně tím výrazně eliminujete riziko napadení sebe i blízkých. Trénovaný člověk je schopný dopředu vyhodnotit možnou rizikovou situaci a vyhnout se jí. A pokud už dojde k napadení, pak je schopen se účinně bránit.

Krav Maga pro lepší kondici a postavu

Příjemným vedlejším účinkem trénování Krav Magy je výrazný nárůst fyzické kondice a s ní zpevnění postavy. Dochází k vytvarování základních svalových skupin, nárůstu svalové hmoty (v závislosti na stravě a typu postavy) a k vyrovnání postavy.

Krav Maga pro zdraví

Trénink Krav Magy zlepšuje kardiovaskulární systém člověka, odbourává stres a snižuje agresivitu. Díky pravidelnému prokrvování celého těla se zlepšuje metabolismus a odbourávají se nadbytečné cukry a tuky.

Krav Maga a noví přátelé

V Krav Maga Global, jehož je náš oddíl součástí, získáš mnoho nových přátel a to jak v oddíle v Ostravě, tak i v rámci celosvětové organizace.

Co k tréninku potřebuješ

Obuv na sportovní tatami (jedná se o podlahu typu judo žíněnky roztažené po celé ploše tělocvičny), nebo můžeš cvičit boso.

Na sebe triko a dlouhé kalhoty.

Pokud se rozhodneš trénovat dlouhodobě, tak budeš potřebovat kvalitní suspenzor. Můžeš ho mít včetně dalších bonusů zdarma, pokud máš předplaceno cvičení na celý rok. Více informací je v ceníku pro dospělé.

Koho u nás nechceme

Pokud nemáš čistý trestní rejstřík a jednalo se o násilný trestný čin, pak tě u nás necheme a trénovat s námi nebudeš.

Také tě u nás nechceme, pokud máš extrémnímí pravicové názory.

Nechceme u nás nikoho, kdo má násilnické sklony, nebo je členem některého z fan klubů, které se projevují častými rvačkami.

Vyhrazujeme si právo kohokoliv poslat pryč. Cvičíme, abychom se uměli bránit, ne napadat. 

Chceš cvičit?

Koukni, jestli je pro tebe volný vhodný kurz.