Vyberte vhodný termín, pokud chcete zdravé a silné dítě.

Připravili jsme několik termínů cvičení pro děti. Který bude vyhovovat vám?

Jsme jediná Krav Maga v Ostravě, kde mohou cvičit děti od 4 let. Jedná se o skvělou pohybovou a psychickou průpravu dětí, která je vedená s ohledem na jejich možnosti, věk a vývoj. I proto jsou děti rozřazeny do věkových kategorií.

 
 

Krav Maga Global vyvinula unikátní kurz pro děti, který rozvíjí jejich fyzickou připravenost, odpovědnost, schopnost se rozhodovat a také naučí děti se bránit před školní šikanou a dalšími typy napadení.

Dítě rozhodně NENÍ vedeno k tomu, aby bylo rváč a aby využívalo fyzickou sílu při prosazování svých zájmů.

Tento kurz Krav Maga pro děti je jako jediný mezinárodně certifikovaný, trenéři musí každoročně procházet odbornými zkouškami a mají akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Pokud potřebujete vědět více o kurzech pro děti, kdykoliv volejte na 604609130.

 

Máme zkušenosti s vedením dětí od čtyř let. Otevřeli jsme pro ně nové specializované centrum, které je bezpečnější a přívětivější. Bezpečí dětí a jejich správné vedení je pro nás prioritou. Rodičům vždy na úvodních hodinách podrobně vysvětlujeme, co děti čeká a proč je cvičení vhodné.

Mgr. Tomáš Tesař, MBA

hlavní instruktor, Krav Maga Global

Chcete rozvíjet motoriku a fyzičku dítěte? Vyberte vhodný termín.

Připravili jsme několik termínů cvičení pro děti. Který bude vyhovovat vám?

 
 

Hledáte Krav Magu pro dospělé?

 

Informace o kurzu Krav Maga pro muže.

Informace o cvičení Krav Maga pro ženy.

Postavili jsme jedinou specializovanou tělocvičnu na sebeobranu Krav Maga v Ostravě. Vyberte si, kdy chcete trénovat. Cvičíme ráno, odpoledne a také o víkendech.

 

tréninky krav maga

trenéři, instruktoři

Již brzy budeš moci nahlédnout pod pokličku našeho týmu a poznat instruktora ke kterému chodíš i po méně formální stránce.

Nakonec možná zjistíš, že jsme také lidé :)

Zaměřeno na dítě

V Krav Maga Tým Tesař nemáme jen tým certifikovaných instruktorů, o vaše děti se starají i jejich asistenti. Díky tomu jsme schopni věnovat dětem větší péči v rozvoji.

Přesvědčte se sami.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *