Poprvé s Eyalem!

Čekání je u konce. Možnost poprvé se setkat s Eyalem Yanilovem jsem měl na graduate víkendu v Praze.

Historický okamžik pro Krav Maga Ostrava!

Poprvé s Eyalem!

Čekání je u konce. Možnost poprvé se setkat s Eyalem Yanilovem jsem měl na graduate víkendu v Praze.

Historický okamžik pro Krav Maga Ostrava!

g-Weekend

Těžko na cvičišti… Ne jen studenti Krav Maga procházejí testováním. Proto, aby byla zaručena kvalita výuky, jsme testováni i my, instruktoři :)

Graduate weekend v praze

G-weekend byl otevřen i pro zahraniční účastníky a tím pádem se tady sešli budoucí instruktoři z Německa, Belgie, Anglie, Nizozemí a dalších zemí. Trénink s Eyalem (předseda a hlavní instruktor Krav Maga Global) byl velmi záživný. Eyal Yanilov nám ukázal mnoho principů, jakými jsou spolu jednotlivé techniky propojeny, jak dávají smysl v dílčích částech i kombinacích a také, jak je využít při výuce i svém vlastním tréninku.

Eyal Yanilov

Eyal je držitel nejvyššího možného technického stupně Master level 3 / Expert Level 8, hlavní instruktor Krav Maga Global, přímý žák zakladatele Imi Lichtenfelda

Co je Graduate Weekend?

Testování, korekce, ověřování, to je hlavní náplň víkendů. Absolventi se dovědí, kde mají mezery, kde ještě zapracovat, ale hlavně si ověří naučené dovednosti s postoupením na další znalostní stupeň. Začátečníci mají po vzoru G-Weekendu (Graduate) také svůj P-Weekend (Practitioner).

zeptej se…

Máš pročtený web, ale v hlavě ti stále znějí otázky? Přesně pro tyto případy jsme připravili seznam otázek a odpovědí.

Nebo nám rovnou zavolej, pošli mail, nebo napiš. Většinou nekoušeme :)