SAMI Combat Systems - Krav Maga Tým Tesař
POZOR!!! od 11. 5. 2020 obnovujeme výuku!!!

„SAMICS“ – konečně i v Ostravě

Útoky na ohryzek, na citlivá místa a překvapivý útok na dolní čelist… Krav Maga Tým Tesař rozšiřuje svůj záběr o nové techniky, metody a semináře pro efektivnější sebeobranu.

Naučíme tě to, co nikdo jiný!

„SAMICS“ – konečně i v Ostravě

Útok na ohryzek, na citlivá místa a překvapivý útok na dolní čelist… Krav Maga Tým Tesař rozšiřuje svůj záběr o nové techniky, metody a semináře pro efektivnější sebeobranu.

Naučíme tě to, co nikdo jiný!

SAMICS – Self-defence and Martial Arts Institute Combat systems

Přátelé, konečně můžeme odhalit co nás v nejbližší době čeká – rozšíření sebeobrany Krav Maga o SAMI Combat Systems.

Co to znamená? Novinky S.D.S. Concept, Panantukan Concept, Knife Fighting Concept a rozšíření vašich schopností sebeobrany!

Co je „SAMICS“?

SAMI Combat Systems neboli SAMI, jak se zkráceně uvádí, je zastřešujícím názvem pro organizaci poskytující výuku sebeobranných a bojových systémů, jako je Krav Maga, Panantukan (Filipínský box), boj s nožem Knife Fighting Concept, S.D.S. Concept, Axe & Tomahawk a např. Stick Concept.

Souhrně pak SAMI dalece přesahuje běžnou organizaci zaměřenou na výuku sebeobrany.

Kdy bude „SAMI“ přidáváno do výuky?

Průběžně již přidáváno je. :)

Zatím jsme techniky samostatně nepopisovali, ale uváděli jako „alternativy“. Přirozeně jste se tak naučili novinky, které jsme čerstvě nabyli přímo v domovské SAMI organizaci.

Jeden příklad za všechny

Nejviditelnější přínos SAMI pro vás bude v „možnostech“. Často jste při tréninku řešili, jak správně provést techniku, když se kolega sparing, přesunul kousek vedle. Úder nepřijde s dostatečnou razancí a technika rázem selže… 

Rozšíření SAMI řeší právě pozicování útočníka pomocí alternativních úderů, hmatů a chvatů, dovolující na tuto změnu okamžitě reagovat a bezpečně a efektivně ji vyřešit několika různými způsoby. Jednoduše už nejste tolik svázáni.

Co chystáme pro rok 2020?

Se SAMI se ale rozvazují ruce také nám. Tak jako tento rok, tak i v roce 2020, bude pokračovat řada novinek a my se nemůžeme dočkat, až vám všechny nové vědomosti předáme. Co chystáme?

  • „Dirt Fight“ techniky (útok na ohryzek, na oči, pokročilé techniky vůči rozkroku, lámání prstů, útoky na dolní čelist)
  • S.D.S. Concept (kubotan a sebeobrana předměty běžného užití – kniha, taška, klíče,…)
  • příprava ryze ženských „Women only“ tříd
  • semináře (např. teleskop a Combat mindset)
  • další novinky, zůstaňte naladěni…

Značka „KMTT“ a přestup k „SAMI“

V souvislosti s certifikací na SAMI Combat Systems přecházíme kompletně na náš brand „Krav Maga Tým Tesař“ nejen v tisku a webu, ale také v rámci Facebooku.

Děkujeme za přízeň, kterou nám po celou dobu dáváte, čímž nám umožňujete rozvíjet se a dělat to, co tady všichni milujeme – učit vás se bránit a ubránit.

Neskutečně nás těší, že vám, našim studentům, můžeme konečně nabídnout značné přidané hodnoty, nové semináře, kurzy, anebo třeba i ženské třídy. Nemůžeme se dočkat, až vám vše podrobně ukážeme!

Za celý tým – Mgr. Tomáš Tesař, MBA

Články o SAMI Combat Systems

Aktuality

SAMI Combat Systems – Konečně v Ostravě

„SAMICS“ – konečně i v Ostravě Útoky na ohryzek, na citlivá místa a překvapivý útok na dolní čelist… Krav Maga Tým Tesař rozšiřuje svůj záběr o nové techniky, metody a semináře pro efektivnější sebeobranu. Naučíme

Číst dále...
Aktuality

Krav Maga Concept – První trenéři v ČR

Krav Maga Concept – První trenéři v ČR Ve standardní Krav Maga je zpravidla jedna technika na určitou pozici, která nemusí vždy dobře fungovat. V KMC (Krav Maga Concept) dostaneš alternativy na každou jednu protivníkovu

Číst dále...
KAPAP sebeobrana
Aktuality

KAPAP – Kurz ozbrojených složek

Kapap – kurz ozbrojených složek Kapap koncept byl jedním slovem úžasný, jednoduché principy, které stačilo dodržet a vše šlo na pohodu. Jednotlivec, práce v týmu… zbraně, pacifikace útočníka… Seminář KAPAP Francie! Kapap – kurz ozbrojených

Číst dále...
Aktuality

Krav Maga Concept – SAMI Vídeň

Krav Maga Concept – SAMI Combat Systems Krav Maga Concept je surovější, agresivnější, použitelnější – jedna ruka kontroluje, druhá ruka „bije“. Tak vypadá Krav Maga v podání Petera Weckaufa – dává nám to smysl? Budeme ji

Číst dále...

zeptej se…

Máš pročtený web, ale v hlavě ti stále znějí otázky? Přesně pro tyto případy jsme připravili seznam otázek a odpovědí.

Nebo nám rovnou zavolej, pošli mail, nebo napiš. Těšíme se na dotaz!