Krav Maga Concept - SAMI Vídeň - Krav Maga Tým Tesař
POZOR!!! od 11. 5. 2020 obnovujeme výuku!!!

Krav Maga Concept – SAMI Combat Systems

Krav Maga Concept je surovější, agresivnější, použitelnější – jedna ruka kontroluje, druhá ruka „bije“. Tak vypadá Krav Maga v podání Petera Weckaufa – dává nám to smysl? Budeme ji vyučovat?

Na trénink do Vídně poprvé…

Krav Maga Concept – SAMI Combat Systems

Krav Maga Concept je surovější, agresivnější, použitelnější – jedna ruka kontroluje, druhá ruka „bije“. Tak vypadá Krav Maga v podání Petera Weckaufa – dává nám to smysl? Budeme ji vyučovat?

Na trénink do Vídně poprvé…

Seminář – Krav Maga Concept – Vídeň

Na seminář do Vídně, jsme se vypravili na základě pozvání Petera Weckaufa, se kterým jsme se seznámili v Brně a Českých Budějovicích.

Akce se účastnili instruktoři ze všech koutů naší republiky – s Honzou jsme tedy nesměli chybět. Cíl cesty byl jednoduchý, trénink a získání nových zkušeností.

krav-maga-concept-ostrava

SAMI Headquarters – Vídeň

V pátek v podvečer, v partě zhruba jedenácti lidí jsme přijeli do Vídně.

Parta to byla úžasná… dobrá nálada, nadšení pro věc – přesně tak by to mělo vypadat na každém instruktorském setkání – jako v začátcích mého působení v Krav Maga Global.

Na trénink jsme se sešli v tělocvičně SAMI HQ, kde nám Peter ukázal jeho pojetí Krav Maga. Večeře, trénink, výlet po Vídni, trénink.

Krav Maga Concept – jak to vidíme my?

S Honzou jsme se shodli, že… Peterova Krav Maga Concept nám připadá ve srovnání s Krav Maga Global taková „surovější, použitelnější, agresivnější“ – však vidíte na fotkách sami.

Začíná kontrolou útočníka, následuje stržení za ruku, držení za rukáv. Jedna ruka kontroluje, druhá řekněme „mlátí“ – celý koncept působí robustnějším a propracovanějším dojmem.

CO říci závěrem?

Musíme opět vyzdvihnout osobnost – Peter Weckauf – je profesionál každým pohledem.

Jeho pozvání na seminář Krav Maga Concept bylo opravdu vřelým – seminář jsme měli zdarma, ustlat jsme si mohli v tělocvičně a především se nám Peter věnoval ve svém volném čase. Díky.

Jakou spojitost má Sami a Krav Maga Concept?

SAMI Combat Systems je vrcholovou organizací zaštiťující výuku Izraelského sebeobranného systému Krav Maga a dalších systémů (např. KAPAP, Panantukan a jiné), vyučovaných Peterem Weckaufem. Jako součást SAMI rodiny plánujeme některé systémy v budoucnu vyučovat i u nás v Ostravě.

Prověřená Krav Maga je nejúčinnějším sebeobranným systémem, který využívají armády, policejní složky a v přizpůsobené variantě i civilisté po celém světe. Přidej se do našeho týmu i ty a začni cvičit.

Srdečně Tě zve – Mgr. Tomáš Tesař, MBA

Články o SAMI Combat Systems

Aktuality

SAMI Combat Systems – Konečně v Ostravě

„SAMICS“ – konečně i v Ostravě Útoky na ohryzek, na citlivá místa a překvapivý útok na dolní čelist… Krav Maga Tým Tesař rozšiřuje svůj záběr o nové techniky, metody a semináře pro efektivnější sebeobranu. Naučíme

Číst dále...
Aktuality

Krav Maga Concept – První trenéři v ČR

Krav Maga Concept – První trenéři v ČR Ve standardní Krav Maga je zpravidla jedna technika na určitou pozici, která nemusí vždy dobře fungovat. V KMC (Krav Maga Concept) dostaneš alternativy na každou jednu protivníkovu

Číst dále...
KAPAP sebeobrana
Aktuality

KAPAP – Kurz ozbrojených složek

Kapap – kurz ozbrojených složek Kapap koncept byl jedním slovem úžasný, jednoduché principy, které stačilo dodržet a vše šlo na pohodu. Jednotlivec, práce v týmu… zbraně, pacifikace útočníka… Seminář KAPAP Francie! Kapap – kurz ozbrojených

Číst dále...
Aktuality

Krav Maga Concept – SAMI Vídeň

Krav Maga Concept – SAMI Combat Systems Krav Maga Concept je surovější, agresivnější, použitelnější – jedna ruka kontroluje, druhá ruka „bije“. Tak vypadá Krav Maga v podání Petera Weckaufa – dává nám to smysl? Budeme ji

Číst dále...

zeptej se…

Máš pročtený web, ale v hlavě ti stále znějí otázky? Přesně pro tyto případy jsme připravili seznam otázek a odpovědí.

Nebo nám rovnou zavolej, pošli mail, nebo napiš. Většinou nekoušeme :)