MALÍ obránci

Krav Maga pomáhá dětem, rozvíjet fyzickou kondici, zvládat emoce, zvednout sebevědomí a psychickou odolnost. Učí je bránit se a vyhýbat rizikovým situacím.

Děti se učí zábavnou formou a při tom se i vyřádí :)

MALÍ obránci

Krav Maga pomáhá dětem, rozvíjet fyzickou kondici, zvládat emoce, zvednout sebevědomí a psychickou odolnost. Učí je bránit se a vyhýbat rizikovým situacím.

Děti se učí zábavnou formou a při tom se i vyřádí :)

sebeobrana od mala?

V Krav Maga Tým Tesař je pro děti sebeobrana dynamickým souborem aktivit spojených s přátelskou atmosférou a vzděláváním hrou.

Děti se neučí nejobtížnějším technikám velkého Krav Maga systému, ale mají speciálně připravený program se zaměřením na jejich fyzickou a mentální přípravu a rozvoj pohybových schopností.

co je krav maga pro děti?

Program speciálně připravený dětem, který je učí jak zvládat krizové situace, vypořádat se s problémy mezi vrstevníky i dospělými, zlepšit svou koncetraci, fyzickou zdatnost a mnoho dalšího. Tréninky dětí jsou vedeny certifikovanými instruktory a jejich asistenty.

je vhodná pro děti?

Určitě. Děti jsou vedeny hravou formou k naučení základních pohybových dovedností a technik. Krav Maga se u dětí zaměřuje na rozvoj senzormotorických i mentálních schopností. S přibývajícím věkem se učí bojový postoj, kontrolované pády, krytí, údery aj.

tréninky krav maga

co děti na sebeobraně naučímE:

  • Řešit problémové situace se svými vrstevníky a ve svém okolí
  • Vyrovnávat se se stresovými situacemi
  • Zvládat emoce, posílit koncentraci a komunikační dovednosti
  • Vyhnout se nebezpečným situacím v reálném životě
  • Technické dovednosti, jak správně padat, jak se krýt atp.
  • Vyhnout se šikaně

3 důvody proč začít

DŮVOD 1.

naučí se týmovosti

Děti jsou vedeny k fair play chování, ke schopnosti dohodnout se s ostatními a správně komunikovat.

DŮVOD 2.

zvýší si fyzickou připravenost

Děti jsou vedené k tomu, aby se postupně zvyšovala jejich fyzická výdrž. Rozvíjejí se v základní gymnastice, naučí se padat.

DŮVOD 3.

získají schopnost se bránit

Děti se naučí rychle vyhodnotit situaci a následně ji zvládnout. Díky fyzické a mentální připravenosti jsou schopny zastavit útok protivníka, nebo se mu rovnou vyhnout.

Zaměřeno na dítě

V Krav Maga Tým Tesař nemáme jen tým certifikovaných instruktorů, o vaše děti se starají i jejich asistenti. Díky tomu jsme schopni věnovat dětem větší péči v rozvoji.

Přesvědčte se sami.

Zaměřeno na dítě

V Krav Maga Tým Tesař nemáme jen tým certifikovaných instruktorů, o vaše děti se starají i jejich asistenti. Díky tomu jsme schopni věnovat dětem větší péči v rozvoji.

Přesvědčte se sami.

Vyzpovídali jsme  Honzu

Proč jsi se rozhodl začít SE SEBEOBRANOU?

S Tomášem Tesařem se znám od dětství. Od dětství se taky zajímám o bojové sporty. Když začal Tomáš vést tréninky v Ostravě, tak i přes předsudky co jsem k systému sebeobrany Krav Maga měl, jsem šel a zkusil se do jeho první třídy zapsat.

No a tam jsem zjistil, že mé předsudky ke Krav Maga byly hodně zkreslené. Krav Maga je unikátní v tom že se nesnaží vítězit, někoho porazit, zničit nebo být technicky dokonalá tak, aby člověk musel pilovat jeden pohyb milionkrát. Učit se spoustu zbytečných pohybů, které v důsledku nikam nevedou a nikdo vlastně neví, proč se učí. Ne, taková Krav Maga není.

Krav Maga má za cíl to, abyste eliminovali co nejvíce konfliktů a pokud už to jinak nejde, abyste s co nejméně pohyby a technikami vyvázli se zdravou kůží.

Tohle oceňuji na sebeobraně Krav Maga. A taky si hodně cením toho, že studenti, kteří na cvičení chodí, nejsou žádní psychopati ani násilníci, ale úplně obyčejní lidé.

Co máš na cvičení KRAV MAGA nejraději?

Na cvičení Krav Maga mě baví to, že s pár technikami, které ve stresové situaci použijete, se dokážete ubránit i když sebeobranu Krav Maga neděláte dlouho.

rychlé otázky

OTÁZKA

KDY A KDE budou CVIČIT?

Rozpis konkrétních hodin naleznete v sekci přihláška.

Cvičíme celoročně, standardní hodiny jsou v tělocvičně + v létě venku.

Navštěvovat nás můžete v tělocvičně Poruba, nebo Centrum.

OTÁZKA

Co budou potřebovat na trénink?

Na sebe triko a dlouhé kalhoty, nebo kraťasy

Cvičíme na speciálních žíněnkách „tatami“ po celé ploše tělocvičny, proto cvičíme na boso.

OTÁZKA

Nevyroste z dítěte „rváč“?

Nevyroste, ba naopak získá dobrý základ disciplíny a zároveň empatie.

Rychle na tréninku pochopí, že každý střet, byť jen se zemí, může být bolestivý nejen pro protistranu, ale i pro něj.

zeptejte se…

Máte pročtený web, ale v hlavě vám stále znějí otázky? Přesně pro tyto případy jsme připravili seznam otázek a odpovědí.

Nebo nám rovnou zavolejte, pošlete mail, nebo napište. Těšíme se na dotazy :)