Krav Maga Tým Tesař

Moderně zařízené tělocvičny, vybavení ochrannými pomůckami, zázemí šaten se sprchami, ale hlavně lidský kapitál. To je to, co nás odlišuje a to je důvod, proč si nás vybíráte – lidský přístup a profesionalita.

Největší Krav Maga v Moravskoslezském kraji.

Krav Maga Tým Tesař

Moderně zařízené tělocvičny, vybavení ochrannými pomůckami, zázemí šaten se sprchami, ale hlavně lidský kapitál. To je to, co nás odlišuje a to je důvod, proč si nás vybíráte – lidský přístup a profesionalita.

Největší Krav Maga v Moravskoslezském kraji.

Z nuly na vrchol
– Krav Maga Tým Tesař –

První slova nepatří nám, ale tobě, tobě i Tobě – našim studentům, žákům, absolventům, uchazečům a rodičům našich dětí.

Jen díky Vám všem jsme dostali možnost vybudovat v našem městě organizaci, co má smysl a vyšší poslání. Děkujeme!

První myšlenka – studium

V roce 2010 byl ve světě systém Krav Maga již docela známý, na svou širší českou expanzi však zatím čekal. Tomáš Tesař, tehdy ještě olomoucký student, neměl možnost na tréninky „nově objevené“ Krav Maga docházet…ve městě totiž tyto kurzy jednoduše nebyly.

Rozhodl se proto tento stav změnit a stát se instruktorem. Svou první třídu tak založil v Olomouci.

Druhá fáze – Ostrava

General Instructor Course byl prvním krokem na cestě trenéra Krav Maga. Od té doby Tomáš pravidelně zvyšuje svou technickou úroveň až na dnešní Graduate level 5 (G5).

Po studiích v roce 2012 se tak vrátil zpět do Ostravy a otevřel první pobočku Krav Maga Global Ostrava.

 Postupný růst a týmoví hráči

Krav Maga Global Ostrava od té doby postupně rostla a získávala stabilitu. Protože se sporty se má začínat od mala, rozhodl se Tomáš rozšířit tréninky i o výuku sebeobrany dětí. V roce 2014 tak pod vedením Ze’ev Cohena získal Tomáš přímo v Izraeli certifikaci pro výuku sebeobrany dětí.

Nikdy bychom nevyrostli do stávající velikosti bez našich přátel, trenérů a instruktorů. Od roku 2016 proto Krav Maga Global Ostrava posilují naši studenti a nově instruktoři dětí Adam Kalous a Honza Hovorka. O tom, že jsou Honza a Adam ti správní borci na pravém místě hovoří ohlasy nejen dětí, ale i našich rodičů.

Během roku 2017 se nám podařilo nemyslitelnédosáhli jsme na vlastní tělocvičnu v Porubě na náměstí Václava Vacka. Prostory jsme kompletně zrekonstruovali, vybavili sítěmi, tatami, pořídili ochranné pomůcky, vybavení a slavnostně zahájili další ročník! Ten s námi otevíral i náš další student – pohodář, vtipálek a sporťák Honza Adamčík, jako trenér dospělých.

 

Krav Maga Global Ostrava = Krav Maga Tým Tesař

Systém Krav Maga nevyučuje pouze naše mateřská organizace Krav Maga Global v čele s Eyal Yanilovem. Naopak jednotlivé Krav Maga organizace vyrostly během let, „jako houby po dešti“ :) A která že je ta nejlepší?…

Na konci roku 2018 padlo rozhodnutí stát se pro naše studenty čitelnějším, transparentnějším a snáze identifikovatelným týmem. Proto se roku 2019 zrodila Krav Maga Tým Tesař – naše píle, pod kterou se můžeme podepsat.

Jsme rádi, že nás konečně můžete snadno rozpoznat, že vidíte, kdo za tím vším stojí, že nás můžete poznat formálně i neformálně, že jsme jeden tým a zažít, jak přátelská atmosféra u nás panuje :) 

Letos jsme ještě otevřeli novou tělocvičnu v centru a hrdě přijali i další z našich studentů do řad instruktorů, a to nejčerstvěji Martinu Pecháčkovou, jako instruktorku dětí a Jirku Stanovského, coby instruktora dospělých. Přejeme mnoho úspěchů!

Budoucnost – Krav Maga Tým Tesař

Nové semináře, tábory, testování, přednášky, články, videa a další… To jsou kroky, kterými budeme společně kráčet. Soustavná práce se studenty, zvyšování úrovně tréninků a zvyšování naší kvalifikace, nás nutí k tomu, abychom odváděli tu nejlepší práci, co dovedeme. Drž nám palce a přijď na trénink ;)

krav maga tým tesař

Certifikovaní instruktoři, dříči, přátelé, všichni vzešli z řad našich studentů Krav Maga.

Za každým instruktorem hrdě stojíme a všichni dohromady tvoříme Krav Maga Tým Tesař.

PACNEROVÁ
KAMILA
CARBOL
JAKUB

naše pravidla a hodnoty

V Krav Maga Tým Tesař si každý student vyzkouší jednotlivé sebeobranné techniky, hmaty, chvaty a údery.

Není u nás však prostor pro ty jedince, kteří si někde potřebují vybít svou frustraci, nedejbože svou lhostejností někoho na tréninku zranit. Základním pravidlem Krav Maga je předcházet zranění – viz. Imiho vlastní zkušenost a zformování prvních principů Krav Maga.

ZÁKLADNÍ PILÍŘE

Ne každý s námi může cvičit:

» nepřijímáme studenty z extrémně pravicových/levicových skupin,

» nepřijímáme trestané za násilné činy,

» nepřijímáme ani nikoho, kdo má násilnické sklony, nebo je členem ultras!

Vyhrazujeme si právo kohokoliv poslat pryč. Cvičíme abychom se uměli bránit, ne napadat.