Instruktorka dětí - Kamila Pacnerová - Krav Maga Tým Tesař
POZOR!!! od 11. 5. 2020 obnovujeme výuku!!!

Kamča – pohodář, smíšek, drsňák

Kamila přišla na trénink Krav Maga jako radostná podpora své kamarádky – to bylo před 6 lety… Dnes z ní máme hrdou usměvavou a zapálenou instruktorku našich dětských tříd a nositelku pozitivní energie v jednom :)

Vyzpovídali jsme Kamilu, seznamte se…

Kamila – pohodář, smíšek, drsňák

Kamila přišla na trénink Krav Maga jako radostná podpora své kamarádky – to bylo před 6 lety… Dnes z ní máme hrdou usměvavou a zapálenou instruktorku našich dětských tříd a nositelku pozitivní energie v jednom :)

Vyzpovídali jsme Kamilu, seznamte se…

Instruktorka dětí
– Kamila Vitásková –

Ahoj Kamilo, můžeš se nám prosím představit?

Ahoj, jmenuji se Kamila Vitásková a pocházím ze Šenova. Pracuji ve firmě OKIN BPS v týmu Change Management jako administrativní pracovník. Ve volném čase se věnuji Krav Maga a focení. Ráda cestuji a chodím po horách.

Studuješ/zvyšuješ si kvalifikaci i mimo rámec Krav Maga?

Ráda se vzdělávám v oblasti focení. Když jsem žila v Americe, nemohla jsem si nechat ujít tříměsíční kurz umělecké fotografie a s radostí jsem si domů přivezla certifikát z Massachusettské Quincy College

Sportuješ, Sportovala jsi? Máš za sebou nějaké úspěchy?

Na střední škole jsem studovala cestovní ruch se zaměřením na golf. Čtyři roky jsme každé úterý byli na odpališti. Se spolužáky jsme si tyto hodiny užívali ale sama od sebe už bych si golf nezahrála. 

Teď se raději věnuji cyklistice, běhu a v zimě snowboardingu. Ráda si také zahraji squash, badminton nebo třeba zatancuji. :)

Získáné certifikáty

  • KIDS instruktor
  • WOMEN instruktor
  • Certifikovaná trenérka MŠMT

Proč jsi se rozhodla začít cvičit sebeobranu Krav Maga?

Když jsem se vracela po dvou letech ze zahraničí, nebyla jsem si moc jistá, jak naložím se vším tím volným časem, co na mě v Česku čeká. Takže potom co mi napsala moje kamarádka, že by ráda začala cvičit Krav Maga, ale že se sama stydí, s radostí jsem na to kývla, protože jsem se o to již dříve sama zajímala.

Je něco, na co jsi mimo sport pyšná?

Jsem pyšná na to, že jsem se nevzdala svého cestovatelského snu! Po maturitě jsem si sbalila svých pár „švestek“ a poprvé jsem sama letěla do zahraničí. 

Byl to velice silný zážitek, protože jsem předtím nikdy neletěla a nikdy nebyla za hranicemi ČR (nepočítáme-li Slovensko). Byla to úžasná zkušenost.

Co máš na cvičení KRAV MAGA nejraději? 

Na cvičení Krav Maga mám nejraději techniky, protože vím, že nemusíte být žádná mlátička abyste se zvládli ubránit/předcházet případnému nebezpečí. Když se zaměřím přímo na trénink, tak mám ráda tzv. Drill, kdy musíte fungovat do posledního dechu. Pokaždé mě to nabije energií a zároveň příjemně unaví. 

Proč jsi se rozhodla stát instruktorkou? Co tě na tom zaujalo?

Když jsem začínala s Krav Maga, ani ve snu mě nenapadlo, že bych se někdy mohla stát instruktorem. Na tréninky jsem si chodila zacvičit, vybít se a pobavit, rozhodně jsem neuvažovala nad tím, že bych se v této oblasti mohla posouvat někam dál. 

A teď jsem za to velice vděčná! Už od mala velice ráda pracuji s dětmi a dobře s nimi vycházím, proto jsem byla nadšená, když mi byla nabídnuta možnost stát se dětskou instruktorkou. Myslím si, že vést děti k prevenci a základům sebeobrany je skvělý způsob jak využít volný čas. 

Co máš nejraději na cvičení z pohledu instruktorky?

S radostí se dívám na to, jak se děti v průběhu roku vyvíjejí a jak se z nich stávají parťáci a užívají si společné cvičení, ať už ve dvojicích nebo v týmech. 

Nebo třeba když do toho dají vše a jdou z tréninku unavení ale s širokým úsměvem na tváři. :)

Co mají tví studenti nejraději a co naopak nemusí?

Mí studenti mají nejraději hry, do kterých se zapojí celá skupina, ale když dojde na techniky tak rádi kopou do lap nebo s nadšením nasazují boxerské rukavice. Na druhou stranu nemusí kotouly nebo třeba pády. 

KROUŽKY
PRO DĚTI

TRÉNINKY

PRO MLÁDEŽ

zeptej se…

Máš pročtený web, ale v hlavě ti stále znějí otázky? Přesně pro tyto případy jsme připravili seznam otázek a odpovědí.

Nebo nám rovnou zavolej, pošli mail, nebo napiš. Těšíme se nad dotaz!