Krav Maga Global - Krav Maga Tým Tesař
POZOR!!! od 11. 5. 2020 obnovujeme výuku!!!

KMG – Krav Maga Global

Profesionální organizace s masivním celosvětovým úspěchem, pevnými základy a kořeny navazujícími na živý odkaz Imi Lichtenfelda.

Eyal Yanilov a Krav Maga Global.

KMG – Krav Maga Global

Profesionální organizace s masivním celosvětovým úspěchem, pevnými základy a kořeny navazujícími na živý odkaz Imi Lichtenfelda.

Eyal Yanilov a Krav Maga Global.

Krav Maga Global

Eyal Yanilov a Imi Lichtenfeld

Eyal Yanilov začal cvičit Krav Maga v roce 1974, ve věku 15 let, pod vedením zakladatele Imi Lichtenfelda (Imi Sde-Or). Díky svému mimořádnému talentu se brzy posunul do řad instruktorů a začal vyučovat nejen studenty, ale i další instruktory Krav Maga. Stal se Imiho nejbližším žákem a asistentem velmistra. Eyal je prvním ze dvou instruktorů, kterým Lichtenfeld osobně udělil „Diplom dokonalosti od zakladatele“ a první, kterému udělil technický stupeň Expert level 8 – v té době nejvyšší možný.

Přístupná Krav Maga pro civilisty

Imi a Eyal se společně věnovali rozvoji Krav Maga. Napsali řadu knih definujících principy Krav Maga a usilovali o co nejpřístupnější formu pro civilní obyvatelstvo, reagující na moderní konflikty doby. Eyalův úkol byl vytvořit organizovanější a formálnější systém založený na principech a hodnotách Imiho systému Krav Maga. Tak se stal odpovědným předsedou IKMA – Israeli Krav Maga Association’s Professional Committee a zasloužil se o rozšiřování Krav Maga mezi civilisty.

IKMF – International Krav Maga Federation a zkostnatělá struktura

eyal_yanilov_IKMF

Eyal zasvětil svůj život celosvětovému šíření Krav Maga. V Americe, Evropě a četných zemích cvičil armádu, policejní složky i civilisty. Aby posunul systém Krav Maga na skutečně mezinárodní úroveň, založil v roce 1996 organizaci International Krav Maga Federation (IKMF) a sloužil jí jako prezident a hlavní instruktor pod vedením velmistra Lichtenfelda.

Pomocí organizace se Eyalovi podařilo rozšířit systém Krav Maga do více než 40 zemí po celém světě a osobně vyškolil první generaci instruktorů ve světě. Po Imiho smrti v roce 1998 převzal Eyal odpovědnost za vedení pokračujícího vývoje systému Krav Maga a dál v roli prezidenta a hlavního instruktora šířil systém Krav Maga.

Krav Maga Global – Kvalita pod kontrolou

S rostoucí popularitou Krav Maga se stala kontrola kvality výcviku obtížnou a to i z důvodu, že mnohé stávající školy bojových umění chtěly využít zájmu o systém Krav Maga ke svému prospěchu bez ohledu na kvalitu.

V roce 2010 proto Eyal s týmem svých instruktorů a národních ředitelů opouští strukturu IKMF a zakládá novou Krav Maga Global. V KMG zavádí lepší kontrolní mechanismy, přenos a ověřování znalostí na profesionální úrovni v celosvětovém rámci.

Eyal Yanilov dnes buduje pevnou síť Krav Maga Global, kterou rozšířil do více než 60 zemíc po celém světě. Stále si při tom zachovává své morální hodnoty, profesionalitu a myšlenkové postoje, ke kterým jej přivedl velmistr Imi Lichtenfeld.

zeptej se…

Máš pročtený web, ale v hlavě ti stále znějí otázky? Přesně pro tyto případy jsme připravili seznam otázek a odpovědí. Nebo nám rovnou zavolej, pošli mail, nebo napiš. Těšíme se na dotaz.