Efektivní obránce pro každou ženu

Řešit problémy klackem, tedy silou, asi není správné. Ale občas se stane, že je nutné se bránit. Nemusíme k tomu používat zrovna velký klacek. Bude stačit i malý kousek – kubotan.

Vhodný pro muže, dvojnásob pro ženy.

EFEKTIVNÍ OBRÁNCE pro každou ženu

Řešit problémy klackem, tedy silou, asi není správné. Ale občas se stane, že je nutné se bránit. Nemusíme k tomu používat zrovna velký klacek. Bude stačit i malý kousek – kubotan. Vhodný pro muže, dvojnásob pro ženy.

Není problém, který by nešel vyřešit  klackem

Pokud se chcete bezpečně ubránit, můžete k tomu použít malou, nenápadnou zbraň, která nezabíjí, nezůstávají po ní kaluže krve, ale přesto je účinná. Je vhodná pro muže, ale především pak pro ženy.

Hodně muziky s malým kouskem – Kubotan, Yawara nebo self-defense stick.

Zbraň, která není zbraň?

Různé názvy pro stejnou zbraň. Malou, cca 15 cm dlouhou tyčinku. Dříve byla vyráběná jen ze dřeva, dnes jsou i plastové, nebo kovové. Často jsou z duralu s kroužkem pro pověšení na klíče.

Skladná, lehká, můžete ji mít stále při sobě. Používá se při úderech, zvyšuje účinnost pák a je velmi účinná při tlaku na citlivé body lidského těla.

Nácvik obranných technik v autobuse

S Kobutanem (Yawarou) se můžete naučit účinně bránit. Připravili jsme speciální seminář zaměřený na využití této zbraně v sebeobraně. Cílem bude naučit se základy použití v reálné sebeobraně.

Pro nácvik dostanete jako dárek duralové self-defense sticky, které si pak můžete nechat. Naučit se základy, zvládne každý, tak se toho nebojte.

Chceš taky na seminář? 

Speciální semináře jsou primárně pro naše studenty.

Pokud tě to zaujalo pročti si web a zjisti více, nebo se rovnou na cvičení přihlas. Jsme 2x v Ostravě a cvičíme ráno, odpoledne i večer.

zeptej se…

Máš pročtený web, ale v hlavě ti stále znějí otázky? Přesně pro tyto případy jsme připravili seznam otázek a odpovědí.

Nebo nám rovnou zavolej, pošli mail, nebo napiš. Těšíme se na dotaz!

ZAJÍMAVÉ ODKAZY: