Na konci července 2017 při příležitosti otevření nové KMG tělocvičny v Ostravě Porubě jsme ve spolupráci s instruktorem Martinem Stehlíkem (expert 1) uspořádali tzv. Groud fight seminář pro naše studenty.

Martin se kromě Krav Maga aktivně věnuje i  BJJ, ve kterém aktivně zápasí (Mistr ČR BJJ No Gi 2012&2013). V Praze je jedním z hlavních instruktorů Choketopus gymu, kde probíhají jak tréninky Krav Maga, tak BJJ.

V KMG Ostrava se snažíme o to, aby naši studenti měli co možná nejaktuálnější informace, co se jejich vzdělávání týká. Problematika boje na zemi tedy byla jasná.

Seminář byl veden velmi příjemně, byť byl fyzicky velmi náročný, tak si studenti kromě modřin odnesli i spoustu nových zkušeností, které mohou dále rozvíjet během svých tréninků.

Po krátké pauze následovala přednáška na téma „Reakce ve stresové situaci a posttraumaticka stresová porucha“, kterou si pro nás připravila psychoterapeutka Hana Žilincová.

Jak Hance, tak Martinovi velmi děkujeme za čas, který nám obětovali.

Informace o nové tělocvičně

Otevření Nové tělocvičny.

Hledáte Krav Magu pro dospělé?

Informace o kurzu Krav Maga pro muže.

Informace o cvičení Krav Maga pro ženy.

Postavili jsme jedinou specializovanou tělocvičnu na sebeobranu Krav Maga v Ostravě. Vyberte si, kdy chcete trénovat. Cvičíme ráno, odpoledne a také o víkendech.

Fotografie semináře, přednášky a následné afterparty (raut apod) naleznete v odkaze na facebooku.

Pro velký úspěch jsme v sobotu 29.7. 2017 ve velkém otevřeli vlastní tělocvičnu.Na programu dne byl seminář s tématem "…

Zveřejnil(a) Krav Maga Global – Ostrava dne Pondělí 14. srpen 2017