Description: Ground Fight – Boj na zemi – k čemu je dobré ovládat i techniky souboje na zemi a jak se z nich dostat?

Link2redirect: https://www.kravmaga-ostrava.cz/ground-fight-i/

Images: https://www.kravmaga-ostrava.cz/wp-content/uploads/2015/06/Pozdrav-od-Eyala.jpg

External link: http://www.krav-maga-point.cz/seminar-street-fighting-a-prednaska-psychologie-a-pravo-v-sebeobrane/

https://www.google.com/search?q=krav+maga+kop%C3%A1n%C3%AD+do+rozkroku&oq=krav+maga+kop%C3%A1n%C3%AD+do+rozkroku&aqs=chrome..69i57j69i64.5488j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

https://www.evisions.cz/zpetne-odkazy-back-links/

https://www.maxkravmaga.com/

Napsat NĚCO

H1 – Ground fight I. a přednáška „Reakce ve stresové situaci a posttraumatická stresová porucha“

30. 7. 2017 – bezdata

Na konci července 2017 při příležitosti otevření nové KMG tělocvičny v Ostravě Porubě, jsme ve spolupráci s instruktorem Martinem Stehlíkem (expert 1) uspořádali tzv. Groud fight seminář pro naše studenty.

Martin se kromě Krav Maga aktivně věnuje i  BJJ, ve kterém aktivně zápasí (Mistr ČR BJJ No Gi 2012&2013). V Praze je jedním z hlavních instruktorů Choketopus gymu, kde probíhají jak tréninky Krav Maga, tak BJJ.

V KMG Ostrava se snažíme o to, aby naši studenti měli co možná nejaktuálnější informace, co se jejich vzdělávání týče. Problematika boje na zemi tedy byla jasná.

Seminář byl veden velmi příjemně, byť byl fyzicky velmi náročný, tak si studenti kromě modřin odnesli i spoustu nových zkušeností, které mohou dále rozvíjet během svých tréninků.

Po krátké pauze následovala přednáška na téma „Reakce ve stresové situaci a posttraumatická stresová porucha“, kterou si pro nás připravila psychoterapeutka Hana Žilincová.

Jak Hance, tak Martinovi velmi děkujeme za čas, který nám obětovali.

Informace o nové tělocvičně

Otevření Nové tělocvičny.

Hledáte Krav Magu pro dospělé?

Informace o kurzu Krav Maga pro muže.

Informace o cvičení Krav Maga pro ženy.

Postavili jsme jedinou specializovanou tělocvičnu na sebeobranu Krav Maga v Ostravě. Vyberte si, kdy chcete trénovat. Cvičíme ráno, odpoledne a také o víkendech.

Fotografie semináře, přednášky a následné afterparty (raut apod.) naleznete v odkaze na facebooku.

app-facebook

Krav Maga Global – Ostrava

asi před rokem

Pro velký úspěch jsme v sobotu 29.7. 2017 ve velkém otevřeli vlastní tělocvičnu.

Na programu dne byl seminář s tématem „Boj na zemi“, kterým nás provedl instruktor z Prahy Martin Stehlík. Aby toho nebylo málo připravili jsme jako doprovodný program přednášku od Hanna Zilincova na téma „Reakce ve stresové situaci a PTSD“. Nová tělocvična se musela samozřejmě řádně oslavit a došlo tedy i na raut a následnou after party! 

trenéři, instruktoři

Již brzy budeš moci nahlédnout pod pokličku našeho týmu a poznat instruktora, ke kterému chodíš i po méně formální stránce.

Nakonec možná zjistíš, že jsme také lidé :)

Zaměřeno na dítě

V Krav Maga Tým Tesař nemáme jen tým certifikovaných instruktorů, o vaše děti se starají i jejich asistenti. Díky tomu jsme schopni věnovat dětem větší péči v rozvoji.

Přesvědčte se sami.

tréninky krav maga