KMTT a novinky v roce 2021

Vážení Přátelé, Studenti, Rodičové – rádi bychom Vám v rámci možností nastínili naše plány, vize a cíle. Kam směřujeme naší energii a jak nám to dále umožní toto období společně v kondici přečkat.

Bez vaší podpory a účasti to ale nepůjde…

KMTT a novinky v roce 2021

Vážení Přátelé, Studenti, Rodičové – rádi bychom Vám v rámci možností nastínili naše plány, vize a cíle. Kam směřujeme naší energii a jak nám to dále umožní toto období společně v kondici přečkat.

Bez vaší podpory a účasti to ale nepůjde…

Rok 2021 – Restart

Chtěli jste nás někdy podpořit nad rámec kurzovného? Dnes na to přišla řada a za jakoukoliv finanční pomoc budeme velice vděční.

Pokud jste nečetli první část shrnutí předešlého roku a bilancování, najdete ji zde: Krav Maga – Novinky pro rok 2021 – část první.

Věříme

Věříme, že na minulý rok navážeme úspěšně v pololetí druhém. Proto ještě neházíme flintu do žita, ale rozhodli jsme se s nepřízní osudu porvat!

S trochou štěstí a s vaší pomocí dokážeme snad tento „lockdown“ nejen přežít, ale bojovat a opět se začít rozvíjet. Uvidíme.

CÍLE, obsah, online

Asi prvním cílem je přežít 2. vlnu…

Dále pak novinky: obsahové články, tipy/triky, teorie, online výuka, online programy, Women only třídy, reálné semináře a samozřejmě klasické kontaktní tréninky. 

To jsou naše hlavní cíle pro rok 2021.

Kdy začneme zase cvičit? – Děti

Koronavirus je s námi již skoro rok. Pomalu se rozbíhá očkování a je nepravděpodobné, že se trénovat začne dříve než od dubna 2021. 

Ke cvičení se dostaneme po půl roce nečinnosti, neděláme si proto velké iluze, že si většina studentů udržuje:

  1. znalosti a dovednosti
  2. fyzickou kondici
 

Našim cílem proto bude opět postupně „celý vlak rozpohybovat“ a mít tak děti a mládež na začátek tréninků připravené psychicky i fyzicky. 

Březen nám poslouží jako startovní příčka, od které se budeme moci společně odrazit. Od ledna proto pracujeme na cvičebním online plánu, testujeme záznamovou techniku, střih, aj. Výsledkem budou výukové lekce, které vám umožní pokračovat tam, kde jsme přestali.

Online výuka spuštěná v březnu nám také umožní částečně pokrýt náklady za nájmy tělocvičen, abychom měli po další měsíce vůbec kde fyzicky cvičit. Věříme, že spuštění online tréninků bude dalším krokem vpřed. Děkujeme, že jste stále s námi.

Kdy začneme zase cvičit? – Dospělí

Pravděpodobně nezačneme cvičit dříve než od dubna 2021. Informace týkající se dospělých a vypořádání náhrad při delším předplatném obdržíte jako obvykle do mailu.

Pokud nás chcete podpořit, koupit si tričko nebo věnovat dar, můžete tak udělat dole v části „podpořte KMTT“. Děkujeme.

Náhrady – Děti a mládež

2 + 1 VARIANTY NÁHRAD

Aktuální koronavirová situace trvá. V minulém článku „Koronapauza podzim – Náhrady“ jsme shrnuli varianty možných náhrad. Až na výjimku zůstává vše v platnosti, jak jsme psali dříve. Varianta č.1 by dávala smysl zápočtem pouze při měsíční/dvouměsíční absenci, při aktuální délce ji realizovat nebudeme.

Kredit

Stále platí zavedení kreditu, tzn. máte tak možnost namixovat si varianty, jak uznáte za vhodné.

1.

Víkendová akce
po skončení vládních opatření

Při aktuálním dlouhotrvajícím koronavirovým opatřením pozbývá varianta č.1 smysl. Proto ji nebudeme realizovat.

2.

kredit lze využít na budoucí Semináře (pizza night, mikuláš, aj.)

3.

kredit za zameškané tréninky posuneme na další období

4.

podpoříte kmtt
a kredit darujete

Výše kreditu

Z kurzovného placeného za období září – leden v částce 2 500 Kč pro tréninky 1x týdně nebo 4 000 Kč pro tréninky 2x týdně byl měsíc září standardně odcvičen. 

Na další období tak získáváte možnost využití kreditu ve výši 2 000 Kč pro zahájené tréninky 1x týdně a 3 200 Kč pro zahájené tréninky 2x týdně. 

Kredit si můžete odečíst od další platby nebo započíst na námi plánované akce a semináře pro děti (Mikuláš, Pizza Night aj.) nebo je můžete darovat na podporu úhrady nájmu.

Formulář Náhrad – Děti a mládež

Vyplňte prosíme za každé dítě

Podpořte KMTT

Speciální limitovaná trička

Chcete podpořit KMTT, ať máme na nájem tělocvičen a na oplátku něco získat? Připravili jsme pro vás speciální limitované tričko KMTT 2020 – Korona Maga :)
Tričko nabízíme ve 3 cenových variantách, kde zároveň vidíte, kolik peněz ze zakoupeného trička zůstane na nájem tělocvičen KMTT.

Podpora finančním darem

Přejete si – prostě jen podpořit KMTT, protože můžete, chcete nebo věříte, že to, co děláme, má smysl? Můžete nás podpořit přímo darem v libovolné výši, a to přímo na účet ústavu:

2501022290/2010

Pokud do poznámky vložíte jméno a příjmení, rádi vás uvedeme mezi našimi sponzory na webu našeho ústavu www.sportemkprevenci.cz

Děkujeme!!! Jakékoliv vaší podpory si nesmírně vážíme