Nové kurzy – začni cvičit
Krav Maga ti dá více
Chceš se naučit bránit, ale zároveň chceš od tréninku více? 

Cvičení Krav Maga má pro ženy mnoho pozitivních důsledků. Podívej se, co všechno získáš. 

Získej hezkou postavu a skvělou fyzičku
Při nácviku jednotlivých technik Krav Maga se vychází z přirozeného pohybu těla. Celý trénink je vedený tak, že postupně procvičíte všechny svaly. Není to o jednostranném zaměření pohybu, ale o průběžném zatížení celého těla.

Spoj si dohromady crossfit, aerobic, běh a cvičení zaměřené na zpevnění celého těla. To vše během jednoho tréninku.

Ta efektivita se ti bude líbit.

Odreaguj se
Neumíš „vypnout“? Nosíš v hlavě všechny ty věci, které ještě musí stihnout a je jedno, jestli je to práce, nebo domácnost?

Při cvičení Krav Maga velmi rychle zjistíš, že v tělocvičně nemáš čas myslet na cokoliv jiného. Díky vyplaveným endorfinům se budeš cítit skvěle. Navíc při cvičení Krav Maga získáš nové přátele.

Buď sebevědomější
Mít pevnější postavu, vyčištěnou hlavu a ještě navíc vědět, že se umíš bránit? Cítit v sobě tu energii a uvědomovat si stále lepší fyzičku? Asi víte, co to se sebevědomím udělá. Cvičením Krav Maga to získáš.
Nauč se bránit
Naučíš se bránit – techniky jsou snadné a intuitivní. V kolébce Krav Maga – v Izraeli – se je učí děti už v mateřské školce.

V případě ohrožení budeš schopná reagovat. Budeš vědět, co dělat. Budeš připravená. A jen to samo už mnohdy stačí, aby se útočník lekl a utekl. Obvykle totiž nečeká, že se žena bude bránit.

Krav Maga nejsou jen techniky. Je to o celkovém stavu mysli. O tom, že budeš sebevědomá, budeš se cítit jistěji. A to v kombinaci s účinnými technikami Krav Maga výrazně zvyšuje šanci se ubránit..

Chceš cvičit?

Koukni, jestli je pro tebe volný vhodný kurz.

Chceš cvičit?

Koukni, jestli je pro tebe volný vhodný kurz.