Jako instruktor Krav Maga chci, abych studentům umožnil maximální růst. Proto mi nestačí procházet jen povinnými každoročními testy. Asi už jste si všimli, že pro lepší fungování Krav Maga Global v Ostravě investuji poměrně hodně do dalšího vzdělávání a vylepšování tréninků a tréninkových metod.

shlomi-katz-profile-pic

Shlomi Katz, hlavní instruktor speciální protiteroristické jednotky LOTAR

Takže když jsem dostal nabídku svého kamaráda, abych za ním přiletěl na tři týdny do Kalifornie trénovat se Shlomi Katzem, neváhal jsem ani minutu. Už se těším, až se všichni v září potkáme. Novinky v tréninku, které jsem dovezl, se určitě budou všem líbit.

A čím je Shlomi Katz tak zajímavý? Více než 30 let se zabývá různými bojovými sporty, z toho 22 let v armádě. Byl hlavním instruktorem speciální protiteroristické jednotky LOTAR, která patří k nejlepším na světě. Jeho zkušenosti z reálných bojových situací přenáší do výuky ve své škole KRAVZONE. Trénovat s ním je velmi náročné, ale výsledky stojí za to. Učí své žáky jen vyzkoušené a osvědčené techniky, které efektivně využívají při své sebeobraně vojáci mnoha armád světa.

 

Shlomi Katz - společné foto po tréninku

Shlomi Katz – společné foto po tréninku