Pozor, Klouže to!

Zimní kemp, se zaměřením na nácvik v reálném prostředí, proběhl na přelomu února a března. Cvičili jsme venku a trénink byl orientován na využití běžných předmětů v sebeobraně.

Také probíhal nácvik boje na kluzkém povrchu.

Pozor, Klouže to!

Zimní kemp, se zaměřením na nácvik v reálném prostředí, proběhl na přelomu února a března. Cvičili jsme venku a trénink byl orientován na využití běžných předmětů v sebeobraně. Také probíhal nácvik boje na kluzkém povrchu.

Zimní kemp s Jackem Walczakem

Na tomto kempu jsme se potkali instruktoři a studenti z celé ČR, takže večer jsme pak mohli posedět a vyměnit si zkušenosti ať z pohledu instruktorů, nebo studentů.

Nedobrovolné roznožky

Celé to začínalo instruktorským tréninkem, který se konal ještě před příjezdem studentů. Celkové zaměření (boj na kluzkém povrchu, stržení protivníka) způsobilo, že jsme se všichni mimořádně často potkávali se zemí. :)

Techniky pádů, různých trhů a kotoulů byly zajímavé z pohledu toho, kdo je nacvičoval. Ten, kdo zrovna dělal figuranta, si naopak tak vrchovatou zábavu neužil… 

Jacek Walczak, Expert level 4

Jacek nám ukázal spoustu možností, jak někoho dostat na zem, anebo naopak, co vše udělat proto, aby člověk na tu zem nešel. 

Já jsem měl to štěstí (v tom okamžiku spíše smůlu), že jsem si s Jackem Walczakem padl do noty a on na mě celý kemp předváděl nácvik technik. Zemi jsem potkal opravdu hodněkrát.

zeptej se…

Máš pročtený web, ale v hlavě ti stále znějí otázky? Přesně pro tyto případy jsme připravili seznam otázek a odpovědí.

Nebo nám rovnou zavolej, pošli mail, nebo napiš. Většinou nekoušeme :)