Nové kurzy Krav Maga a sebeobrany v Ostravě

5 důvodů, proč nechat dítě cvičit

Získáte vy i vaše dítě. Krav Maga Ostrava má celosvětově používaný systém práce s dětmi. Děti se baví, hrají a přitom se učí.

Pokud ty důvody znáte, tak se rovnou podívejte na více informací o cvičení dětí.

Nebo rovnou koukněte na zbývající volné termíny cvičení pro děti.

A tady jsou ty důvody:

1. Pohyb je zdravý

V dnešním světě internetu, mobilních telefonů a her na počítači se děti hýbou stále méně a méně. Výsledkem je vysoká míra rizika obezity. Ve vyšším věku je pak velký problém se nadbytečných kilogramů zbavit. Nedovolte, aby vaše dítě zbytečně přibíralo kila.

2. Dítě si hraje a přitom se učí

Dítě se hrou velmi snadno učí. Veškeré tréninky jsou vedené formou hry. Dítě se při tom ale také učí sociálním vazbám, týmové práci, schopnosti se uplatnit v kolektivu.

3. Rozvíjí se psychomotorika

Do cca jedenácti let věku dítěte se silně rozvíjí psychomotorika. Dítě se snadno učí pohybovým dovednostem. Co se v tomto období nenaučí, s tím má pak velký problém v pozdějším věku.

4. Lepší výsledky ve škole

Při pohybu a hře se uvolňuje endorfin a další hormony. Dítě si odpočine přirozeným způsobem a následně se pak mnohem lépe soustředí na další činnosti.

5. Zvýšení sebevědomí a prevence šikany

Všechny děti, které chodí trénovat, si postupně zvyšují sebevědomí. Naučí se reagovat v různých situacích, kde mohou být v ohrožení. Naučí se, jak reagovat na šikanu, případně na jakoukoliv formu psychického nebo fyzického napadení dospělým. Tréninkem zvýší svou šanci správně reagovat a nebezpečí se vyhnout.

 

A máme pro vás ještě jeden dobrý důvod. Jako rodiče si odpoledne odpočinete od svých ratolestí a večer je nebudete muset honit do postele. 🙂 Možná i proto má cvičení děti u nás takový úspěch.

Polovina kurzů se zaplnila během tří týdnů. Podívejte se, který je vhodný pro vaše dítě.

Nebo napřed prozkoumejte další podrobnosti o mezinárodním systému výuky dětí. Také nemusíte mít strach, že by z dítěte byl rváč. Podívejte se, proč není důvod k obavám a co si oblíbili ostatní rodiče.