Description: Ground Fight – Boj na zemi – k čemu je dobré ovládat i techniky souboje na zemi a jak se z nich dostat?

Link2redirect: https://www.kravmaga-ostrava.cz/5-duvodu-proc-nechat-dite-cvicit/

Images: https://www.kravmaga-ostrava.cz/wp-content/uploads/2015/06/Pozdrav-od-Eyala.jpg

External link: http://www.krav-maga-point.cz/seminar-street-fighting-a-prednaska-psychologie-a-pravo-v-sebeobrane/

https://www.google.com/search?q=krav+maga+kop%C3%A1n%C3%AD+do+rozkroku&oq=krav+maga+kop%C3%A1n%C3%AD+do+rozkroku&aqs=chrome..69i57j69i64.5488j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

https://www.evisions.cz/zpetne-odkazy-back-links/

https://www.maxkravmaga.com/

Napsat NĚCO

H1 – 5 důvodů, proč nechat dítě cvičit

30. 7. 2017 – bezdata

Získáte vy i vaše dítě. Krav Maga Ostrava má celosvětově používaný systém práce s dětmi. Děti se baví, hrají a přitom se učí.

Pokud ty důvody znáte, tak se rovnou podívejte na více informací o cvičení dětí.

Nebo rovnou koukněte na zbývající volné termíny cvičení pro děti.

A tady jsou ty důvody:

1. Pohyb je zdravý

V dnešním světě internetu, mobilních telefonů a her na počítači se děti hýbou stále méně a méně. Výsledkem je vysoká míra rizika obezity. Ve vyšším věku je pak velký problém se nadbytečných kilogramů zbavit. Nedovolte, aby vaše dítě zbytečně přibíralo kila.

2. Dítě si hraje a přitom se učí

Dítě se hrou velmi snadno učí. Veškeré tréninky jsou vedené formou hry. Dítě se při tom ale také učí sociálním vazbám, týmové práci, schopnosti se uplatnit v kolektivu.

3. Rozvíjí se psychomotorika

Do cca jedenácti let věku dítěte se silně rozvíjí psychomotorika. Dítě se snadno učí pohybovým dovednostem. Co se v tomto období nenaučí, s tím má pak velký problém v pozdějším věku.

4. Lepší výsledky ve škole

Při pohybu a hře se uvolňuje endorfin a další hormony. Dítě si odpočine přirozeným způsobem a následně se pak mnohem lépe soustředí na další činnosti.

5. Zvýšení sebevědomí a prevence šikany

Všechny děti, které chodí trénovat, si postupně zvyšují sebevědomí. Naučí se reagovat v různých situacích, kde mohou být v ohrožení. Naučí se, jak reagovat na šikanu, případně na jakoukoliv formu psychického nebo fyzického napadení dospělým. Tréninkem zvýší svou šanci správně reagovat a nebezpečí se vyhnout.

A máme pro vás ještě jeden dobrý důvod. Jako rodiče si odpoledne odpočinete od svých ratolestí a večer je nebudete muset honit do postele.  Možná i proto má cvičení děti u nás takový úspěch.

Polovina kurzů se zaplnila během tří týdnů. Podívejte se, který je vhodný pro vaše dítě.

Nebo napřed prozkoumejte další podrobnosti o mezinárodním systému výuky dětí. Také nemusíte mít strach, že by z dítěte byl rváč. Podívejte se, proč není důvod k obavám a co si oblíbili ostatní rodiče.

Description: Ground Fight – Boj na zemi – k čemu je dobré ovládat i techny souboje na zemi a jak se z nich dostat?

Link2redirect: https://www.kravmaga-ostrava.cz/ground-figt-ii-s-martinem-stehlikem/

Images: https://www.kravmaga-ostrava.cz/wp-content/uploads/2015/06/Pozdrav-od-Eyala.jpg

External link: http://www.krav-maga-point.cz/seminar-street-fighting-a-prednaska-psychologie-a-pravo-v-sebeobrane/

https://www.google.com/search?q=krav+maga+kop%C3%A1n%C3%AD+do+rozkroku&oq=krav+maga+kop%C3%A1n%C3%AD+do+rozkroku&aqs=chrome..69i57j69i64.5488j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

https://www.evisions.cz/zpetne-odkazy-back-links/

https://www.maxkravmaga.com/

Napsat NĚCO

H1 – Ground figt II. s Martinem Stehlíkem

16. 12. 2017 bezdata

Sázka na jistotu byl v pořadí již druhý seminář pod vedením kamaráda Martina Stehlíka z Pražského gymu Choketopus.

Navázali jsme na předchozí seminář, který proběhl v létě 2017 a tentokráte jsme se věnovali přechodům ze stoje na zem a ze země nahoru… Kdokoliv, kdo má trochu zkušeností s bojem (jedno, jestli na ulici, nebo v tělocvičně), ví, že dříve nebo později skončí na zemi.

Pro porozumění dané problematiky jsme se tomuto tématu věnovali, jak z pohledu obránce, tak i útočníka! Což znamená, že jsme řešili i situace, kdy jsme byli v pozici nahoře a napadený ležel na zemi.

Druhý seminář na toto téma slavil vělký úspěch, studenti si mohli vyzkoušet takedowny, armbary, triangly a jiné… Seminář s Martinem to určitě nebyl poslední, budeme se opět těšit na možnost jej přivítat v naší tělocvičně!

Náročný seminář se musel řádně oslavit a následně jsme tedy vyrazili na vánoční párty… přesněji na společné „pivo“ a bowling v La Coruna.

trenéři, instruktoři

Již brzy budeš moci nahlédnout pod pokličku našeho týmu a poznat instruktora ke kterému chodíš i po méně formální stránce.

Nakonec možná zjistíš, že jsme také lidé :)

Zaměřeno na dítě

V Krav Maga Tým Tesař nemáme jen tým certifikovaných instruktorů, o vaše děti se starají i jejich asistenti. Díky tomu jsme schopni věnovat dětem větší péči v rozvoji.

Přesvědčte se sami.

tréninky krav maga