Krav Maga kemp pod vedením Petera Weckaufa - SAMI - Krav Maga Tým Tesař
POZOR!!! od 11. 5. 2020 obnovujeme výuku!!!

Víkendová pohodička, nebo dril?

Peter Weckauf, zakladatel SAMI Combat Systems a Krav Maga Concept dohlížel na víkendový kemp v Albrechticích nad Vltavou, kde se cvičilo, testovalo a učilo. Jak to probíhalo?

Čtěte dále…

Víkendová pohodička, nebo dril?

Peter Weckauf, zakladatel SAMI Combat Systems a Krav Maga Concept dohlížel na víkendový kemp v Albrechticích nad Vltavou, kde se cvičilo, testovalo a učilo. Jak to probíhalo?

Čtěte dále…

Krav Maga kemp – pod dohledem 

Petera Weckaufa

Parádní atmosféra, pět úspěšně otestovaných studentů a hlavy plné zážitků – takto bychom stručně charakterizovali Krav Maga kemp.

Ideální možnost vidět přátele z celé ČR a naučit se něco nového.

Kdo, kde, co? Díky, Jindro!

Tento jihočeský Krav Maga kemp, pod dohledem Petera Weckaufa z Vídně, zorganizoval náš kamarád Jindra Petřík z Krav Maga České Budějovice, kterému tímto děkujeme :).

Na pořadu bylo kromě tréninků a testování také sdružování kolektivů jednotlivých SAMI center a Krav Maga Concept škol z celé ČR.

Do Albrechtic nad Vltavou tak dorazili přátelé vyjma Budějic i z Karlových Varů, Znojma, Prahy či Liberce, se kterýma jsme se mohli zase setkat, pokecat a strávit příjemný čas.

Naše KMTT výprava

Z našich ostravských tělocvičen se na druhý konec republiky vypravilo nakonec 12 lidí. 

Vyjma 7 členů instruktorského týmu také naše dlooooooouholetá studentka Terka a čtyři naši teens studenti, kteří dostali pozvání jako odměnu za asistenci při výuce. 

Páteční „oťukávací“ Kemp

Do Albrechtic jsme dorazili v pátek, kdy byl program zaměřen na základy Krav Maga, připomenutí jednotlivých principů základních technik a postupů tak, aby si Weckauf mohl udělat obrázek o tom, jak na tom jednotliví studenti jsou. Pro naše trenéry to byl čas, kdy nemuseli být v roli instruktorů, ale kdy si mohli užít i tu lehkost bytí dělat jen to, co se jim řekne, bez odpovědnosti, bez starostí :). Většina věcí, co jsme na kurzu dělali, všichni povinně velmi dobře známe, ale i tak šlo o parádní připomenutí.
 

Když se procvičily základy, naskytla se večer příležitost posedět s přáteli z jiných klubů a vyměnit si v příjemné atmosféře zážitky a zkušenosti.

Zima, zima, vlhko, zima!!! – Sobota

Takovou kosu člověk nezažil! Venku byly asi 4 stupně a zdálo by se, že ranní cvičení pod vedením Petera Weckaufa nemůže být více motivující k tomu, se pořádně rozhýbat. Zůstat stát by zvládl jen blázen. :)
 
Napadení, přímka a další procvičované techniky se postaraly o to, abychom se zahřáli i v takové zimě, kdesi v lese u rybníčku, a přátelé… bylo to skvělý!
 
Odpoledne se pro změnu opět cvičilo venku. :) Po Weckaufově části byli studenti rozděleni do dvou skupin. První skupinu vyučovali instruktoři Tomáš Tesař a Josef Miskolczi (Karlovy Vary) a druhou skupinu vedl Jindra Petřík (České Budějovice) s Petrem Vrablicem (Praha).
 
Weckauf tak fungoval coby dohled a s vedením byl prý „nad míru spokojen“ :). Večer jsme se pak odebrali do Budějic na čaj.

Testovací neděle

Nedělní ráno začalo opět rozcvičkou a společným tréninkem. Jakmile jsme se všichni pořádně rozhýbali, došlo k dalšímu rozdělení do dvou skupin. První skupina, kterou vedl Anton Dyk, SAMI Combat Instructor z Vídně, měla normální trénink. 

Druhá skupina, opět pod vedením Tomáše a Josefa, měla testování na stupeň L1 a L2 (od nás z Ostravy skládalo 5 studentů zkoušky na stupeň L1). Peter Weckauf na testování dohlížel a moc se mu výkony testovaných studentů líbily. A třebaže od nás dostali všichni pořádné kapky, tak zkoušky úspěšně složili. :)
 
Domů jsme tak dovezli super atmosféru a pět úspěšně otestovaných studentů.

Gratulujeme!

Chceš taky na KEMP? 

Speciální semináře a kempy jsou primárně pro naše studenty. Na našich akcích si totiž ověří to, co se v tělocvičně naučili.

Pokud tě to zaujalo, pročti si web a zjisti více nebo se rovnou na cvičení přihlas. Jsme 2x v Ostravě a cvičíme ráno, odpoledne i večer.

začni cvičit

TRÉNINKY
PRO MUŽE
TRÉNINKY
PRO ŽENY
TRÉNINKY
DOSPĚLÍ

Speciální tréninky

TRÉNINKY

RANNÍ
TRÉNINKY
NEDĚLNÍ XL

zeptej se…

Máš pročtený web, ale v hlavě ti stále znějí otázky? Přesně pro tyto případy jsme připravili seznam otázek a odpovědí.

Nebo nám rovnou zavolej, pošli mail, nebo napiš. Těšíme se na dotaz!